Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0