Titles you rated
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0