Movies
Ratings
805
Frozen IIRated ★ 3.5
TullyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0