Movies
Ratings
353
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.5
The InternationalRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
HannaRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0