Titles you rated
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
GriseldaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0