Series
Ratings
34
AdolescenceRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Temptation IslandRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0