Movies
Ratings
69- Still LoveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The TableRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0