Movies
Ratings
1194
Mr. BrooksRated ★ 0.5
AmadeusRated ★ 3.5
House on Haunted HillRated ★ 2.5- Little Big SoldierRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 2.5
577 ProjectRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
The Three StoogesRated ★ 3.5
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Short PeaceRated ★ 4.0