Movies
Ratings
15
Love 911Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5