Movies
Ratings
508
Good NewsRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5