Movies
Ratings
80
Robin HoodRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5