Movies
Ratings
1118
The DUFFRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
The BarRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
DoppelgangerRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.5
AdamRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 3.5
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 4.0
Drifting CloudsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
The Man Without a PastRated ★ 4.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
The Match Factory GirlRated ★ 4.0