Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0