Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0