Movies
Ratings
20
ChronicleRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0