Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0