Series
Ratings
25
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0