Titles you rated
LiveRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5