Titles you rated
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.5
LonglegsRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0