Series
Ratings
145
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Doona!Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5