Movies
Ratings
877
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Nobody from NowhereRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5