Series
Ratings
72- ドン★キホーテRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
- SoulmateRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0