Movies
Ratings
71
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5