Titles you rated
Amazing GraceRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
PleasureRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0