Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0