Titles you rated
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5