Movies
Ratings
253
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0