Titles you rated
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0 Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
 Love UntangledRated ★ 3.5 Love UntangledRated ★ 3.5
- Eerie GrannyRated ★ 3.0
- My Worst Crush EverRated ★ 3.5
- Still SunsetRated ★ 3.0
- 차가운 겨울 바람이 불어오면 하루를 보내Rated ★ 3.5
- The Lion Doesn't CryRated ★ 3.5
- In Our DayRated ★ 3.5
- UndercurrentRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
- A Step Out of ChocoRated ★ 2.0
- A Clueless MovieRated ★ 3.0
- How to Make a Scary StoryRated ★ 3.5
 Drive My CarRated ★ 4.0 Drive My CarRated ★ 4.0
 Small Things Like TheseRated ★ 3.5 Small Things Like TheseRated ★ 3.5
 The Zone of InterestRated ★ 3.5 The Zone of InterestRated ★ 3.5
 Red DragonRated ★ 3.5 Red DragonRated ★ 3.5
 A Normal FamilyRated ★ 3.0 A Normal FamilyRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0