Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Tales of the CityRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5