Movies
Ratings
1478
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 4.0