Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Cheer UpRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 3.5