Titles you rated
JinRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 5.0
The Escape ArtistRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
- Macross PlusRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0