Movies
Ratings
289
Miles AheadRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
RamsRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0- The Last ImpresarioRated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
The Price of EverythingRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
A Tuba to CubaRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 5.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 4.5