Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0