Titles you rated
- Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
- The UpsideRated ★ 3.5
- APOLLO 11Rated ★ 4.0
- MoneyballRated ★ 5.0
- Legends of the FallRated ★ 4.0
- Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
- ShrekRated ★ 5.0
- Dances with WolvesRated ★ 4.0
- The RevenantRated ★ 5.0
- Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
- AvatarRated ★ 5.0
- The AviatorRated ★ 5.0
- A Quiet PlaceRated ★ 4.0
- AmistadRated ★ 5.0
- Puss in BootsRated ★ 4.5
- The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
- SicarioRated ★ 4.0
- American SniperRated ★ 5.0
- E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
- FerdinandRated ★ 4.0