Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0