Movies
Ratings
698
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0