Series
Ratings
67- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
VIPRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0