Movies
Ratings
44
HopelessRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Me and MeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
World Trade CenterRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.0
UndineRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0- IceRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
DriveRated ★ 5.0