Movies
Ratings
568
Begin AgainRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Cape FearRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5