Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
Cheer UpRated ★ 5.0
The Law CafeRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5