Movies
Ratings
407
Mickey 17Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Blue ChristmasRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
La BambaRated ★ 4.0
Imagine - Annie Leibovitz: Life Through A LensRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 2.5
An Autumn AfternoonRated ★ 2.5- Taoist MutulRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0