Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0