Movies
Ratings
28
GantzRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5