Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Monkey BusinessRated ★ 3.5
I Was a Male War BrideRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 3.5
His Girl FridayRated ★ 3.0
The Children's HourRated ★ 3.5
LolaRated ★ 3.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5- Once We Were UsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5