Series
Ratings
131
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5