Series
Ratings
75
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
War of LiesRated ★ 4.5
Young Black JackRated ★ 4.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0- ATARURated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0