Series
Ratings
62
Breaking BadRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5- ZoidsRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0- ファイアボール チャーミングRated ★ 4.0
- ファイアボールRated ★ 5.0
MedabotsRated ★ 4.5- The World of GOLDEN EGGS ”SEASON1”Rated ★ 4.0
- Space DandyRated ★ 3.0
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Gundam Build FightersRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 3.0- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
- FREEDOMRated ★ 4.5