Series
Ratings
433
IgniteRated ★ 5.0
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 5.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Houkago KarteRated ★ 4.5
My TreasureRated ★ 4.5
Housoukyoku SenkyoRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 4.5
AnpanRated ★ 5.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 5.0- Kansatsui Asagao 2025 Shinshun SpecialRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.5
EnsembleRated ★ 2.5
Mikami SenseiRated ★ 4.5
Jinji no HitomiRated ★ 4.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.5- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 5.0