Series
Ratings
24
SuitsRated ★ 3.5
Bleach: The BountRated ★ 2.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 2.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 3.5- とっとこハム太郎Rated ★ 2.0
- GokusenRated ★ 3.0
MonkeyRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Best Friends in LoveRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0